KW Świdnickie Forum Rozwoju

Komitet Wyborczy Świdnickie Forum Rozwoju

Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wybory wójtów, burmistrzów i prezydentów miast 2018 r.

Rejestr zaciągniętych kredytów oraz rejestr wpłat prowadzonych przez Komitet Wyborczy Świdnickie Forum Rozwoju

Rejestr wpłat

Rejestr-kredytów

5 myśli nt. „KW Świdnickie Forum Rozwoju

 1. Hebcio!

  Szanowny Panie Paluszku!Szanowni Młodzi Ludzie! Żeby wygrać,żeby choć na krótko zaistnieć w pamięci społeczności świdnickiej,to muszą ludzie/WYBORCY/ WIDZIEĆ i SŁYSZEĆ. A Wy co?Rozumiem,że nie ma Was na billbaard`ach i banner`ach .Ale możecie”zarzucić”miasto ksero i to w jaskrawych kolorach ze skróconym programem, ze zdjęciami kandydatów Na pewno macie sporo swoich wolontariuszy. Z ulotkami winni być wszędzie.W każdym autobusie miejskim,sklepach,marketach,przychodniach,galerii świdnickiej,jadłodajniach,barach, kawiarniach w końcu na gwarnych ulicach i placach.Nawet przed szkołami a uczniowie pochwalą się przed Rodzicami co dostali.Nie ma Was także w skrzynkach pocztowych/ul.Jałowcowa/O Was dowiedziałem się od znajomych z ul.Kolberga.Przykład braku informacji: z żoną jesteśmy bywalcami klubo-kawiarni Galeria 44. A o odbywającej się tam debatach wyborczych dowiedziałem się z internetu.Uciekły nam 3 czwartki.Dzisiaj sprawdziłem.Żadnej informacji.Nawet w samej Galerii.Praktycznie istniejecie tylko wirtualnie.To absolutnie za mało.A do tego Wasz adres http://www.sfr.org.pl fatalnie jest odczytywany przez komputer i dopiero po skasowaniu na górnym pasku „com” i wpisaniu „org.pl”otwiera się Wasz adres.Teraz parę słów o debacie czworga delegatów na prezydenta m.Świdnicy./Icz./Bardzo dobrze Pan wypadł p.Marcinie.Dobrze,choć za bardzo spięty.Z większą śmiałością proszę.Ma pan wielką przewagę nad pozostałymi i proszę ją wykorzystywać.B.dobrze ,że nie ruszał Pan sprawy p. Gadzińskiej. Poruszanie tej sprawy w debacie wyborczej dyskwalifikuje każdego kandydata.Należy wygrywać programem a ten u Pana dobry o czym już uprzednio pisałem./Zastanawiam się także czy pozostali kandydaci nie „ściągają” czasem pewnych pańskich pomysłów/.Serdecznie pozdrawiam Wszystkich w Waszej Dróżynie.

  Odpowiedz
  1. Hebcio!

   Pytanie do p.Katarzyny Sroki-Nowickiej-kandydatki z mojego 14 okręgu wyborczego. Gdzie i kiedy prowadzi Pani kampanię.Pozdrawiam.

   Odpowiedz
  2. Hebcio!

   Komitetowi Wyborczemu wielkie „podziękowania” za dzisiejszą debatę przedwyborczą o 17h w Galerii 44-/wg.kalendarza na Waszej stronie internetowej/.To ja sprowadzam parę osób na spotkanie z kandydatem na Prezydenta a tu nikogo nie ma i nie ma żadnej informacji dlaczego.Czy inna godzina? Czy inne miejsce? Fatalnie wypadliście.Straconych parę głosów .Szkoda.Mimo to pozdrawiam i życzę powodzenia.

   Odpowiedz
 2. Hebcio!

  We wczorajszym komentarzu zapomniałem o budownictwie mieszkaniowym.W Waszym programie,w części:”Budownictwo mieszkaniowe” zabrakło mi informacji,w innych programach także,oŚwidnickim Towarzystwie Budownictwa Powszechnego.Odsyłam zatem do internetu na stronę tbs swidnica. O budownictwie komunalnym i socjalnym jest wzmianka. O budownictwie spółdzielczym nie ma co pisać bo to mieszkalnictwo wyłącznie własnościowe. Podobnie deweloperskie. Istnieje jednak jeszcze jedna forma budownictwa mieszkaniowego i usługowego.To Towarzystwa Budownictwa Społecznego.Budują na W Y N A J E M mieszkania dla ludzi mało i średniozamożnych,dla których mieszkania własnościowe są obecnie nieosiągalne lub dla ludzi,dla których mieszkanie własnościowe nie jest najważniejszym celem życia.TBS-y są podporządkowane samorządom.Korzystają z ustawowo nisko oprocentowanych kredytów,więc czynsze stosunkowo niskie.Prowadzą inwestycje od poszukiwań działek i ich kupna aż do wręczenia kluczy a potem administrują obiekty.O ile się orientuję to TBS-y oczekują od samorządów jednej tylko pomocy.Pomocy w uzyskaniu możliwie tanich działek budowlanych.Warto im w tym pomagać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>